728 x 90

جلسه هم‌افزایی فعالیت‌های بین‌المللی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دانشگاه باقرالعلوم (ع) برگزار شد

  • 1400/4/19 شنبه
روابط عمومی دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام

در جلسه‌ای با حضور مدیران امور بین‌الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دانشگاه باقرالعلوم (ع) زمینه‌های همکاری این دو مجموعه در عرصه بین‌الملل مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه باقرالعلوم (ع)، سید هادی ساجدی «رئیس اداره امور بین‌الملل و دانشجویان غیرایرانی دانشگاه باقرالعلوم (ع)» جهت بررسی ظرفیت‌ها و زمینه‌های همکاری بین‌المللی این دانشگاه با حجت‌الا‌سلام و المسلمین جلال عراقی «رئیس اداره امور بین‌الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی» دیدار کرد. 

در این دیدار سید هادی ساجدی با اشاره به ظرفیت‌های تازه ایجاد شده در این اداره جهت جذب اساتید و دانشجویان غیرایرانی و همچنین گسترش تعاملات بین دانشگاهی به تشریح ابعاد مختلف این همکاری‌ها پرداخت. وی وجه تمایز فعالیت بین‌المللی دانشگاه باقرالعلوم (ع) با مجموعه‌های مشابه را رویکرد آکادمیک، علمی و نخبه‌گزینی دانست و بر لزوم تربیت نیروهای متخصص در رشته‌های گوناگون علوم اسلامی و انسانی تأکید کرد. 

حجت‌الاسلام و المسلمین عراقی با استقبال از ظرفیت‌های جدید دانشگاه باقرالعلوم (ع) و همچنین رویکرد بین‌المللی این دانشگاه ابراز امیدواری کرد که با پیگیری‌های مشترک، زمینه‌های همکاری‌ بین‌المللی بیش از پیش فراهم گردد. وی تشکیل کمیته عرب‌زبان و انگلیسی‌زبان را یکی از کارهای مهم انجام شده در اداره بین‌الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دانست و بر لزوم بهره‌گیری از اساتید و نیروهای علمی زباندان دو مجموعه در برگزاری نشست‌های بین‌المللی مشترک تأکید کرد. 
 
امتیاز دهی
 
 

فصلنامهعلوم سیاسی فصلنامهتاریخ اسلام فصلنامهآیین حکمت فصلنامهفرهنگ پژوهش
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دانشگاه باقرالعلوم (عليه السلام)
مجری سایت : شرکت سیگما