728 x 90
دیدار با رایزن فرهنگی ایران در سوریه
بررسی زمینه‌های همکاری دانشگاه باقرالعلوم (ع) با مراکز علمی و دانشگاهی سوریه زمینه‌های همکاری دانشگاه باقرالعلوم (ع) با مراکز علمی و دانشگاهی سوریه با حضور رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در این کشور مورد بررسی قرار گرفت. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه باقرالعلوم (ع)، سید حمیدرضا عصمتی «رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه» جهت بررسی ظرفیت‌ها و زمینه‌های همکاری دانشگاه باقرالعلوم (ع)  با مراکز علمی و دانشگاهی سوریه در این دانشگاه حضور یافت و با مدیران این دانشگاه دیدار کرد. 

در این دیدار سید هادی ساجدی «مدیر اداره بین الملل دانشگاه باقرالعلوم (ع)» با اشاره به ظرفیت های تازه ایجاد شده در این اداره جهت جذب اساتید و دانشجویان غیرایرانی و همچنین گسترش تعاملات بین‌دانشگاهی به تشریح ابعاد مختلف این همکاری‌ها پرداخت. زمینه‌سازی و تسهیل حضور دانشجویان سوری جهت تحصیل در دانشگاه باقرالعلوم (ع) از دیگر زمینه‌های این گفتگو بود. 

عصمتی با استقبال از ظرفیت‌های جدید دانشگاه باقرالعلوم (ع) و همچنین رویکرد بین‌المللی مدیران این دانشگاه ابراز امیدواری کرد که با پیگیری‌های مشترک، زمینه‌های همکاری‌ بین‌المللی بیش از پیش فراهم گردد. همچنین در این دیدار چندین تفاهم بین دو مجموعه صورت پذیرفت. 

 
 
امتیاز دهی
 
 

فصلنامهعلوم سیاسی فصلنامهتاریخ اسلام فصلنامهآیین حکمت فصلنامهفرهنگ پژوهش
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دانشگاه باقرالعلوم (عليه السلام)
مجری سایت : شرکت سیگما