728 x 90
ابن سینا
روابط عمومی دیدار و گفتگوی صمیمی هیئت اعزامی دانشگاه باقرالعلوم(ع) با مسئولان بنیاد ابن سینا در روسیه هیئت اعزامی دانشگاه باقرالعلوم(ع) با حضور در بنیاد ابن‌سینا در روسیه، به گفتگو و بررسی زمینه‌های همکاری دو طرف پرداختند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه باقرالعلوم(ع) به نقل از روابط عمومی بنیاد ابن‌سینا، روز چهارشنبه بیست سپتامبر ۲۰۲۳ (بیست و نهم شهریور ۱۴۰۲) تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشگاه باقرالعلوم از بنیاد ابن سینا بازدید کردند. در این دیدار که مسئولان بنیاد حضور داشتند؛آقای دکتر هادوی مدیر بنیاد، به تشریح فعالیت‌های بنیاد پرداخت. 

هادوی با اشاره به محورهای مختلف فعالیت بنیاد در زمینه‌های پژوهش، تالیف، ترجمه و آموزش افزود: بنیاد ابن‌سینا تاکنون حدود چهارصد اثر تولید نموده که بسیاری از آن‌ها به عنوان محتوای آموزشی یا منبع پژوهشی در دانشگاه‌های روسیه مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

وی افزود: آثار بنیاد تا کنون هفده بار از سوی مراجع ذی‌ربط روس به عنوان کتاب سال روسیه انتخاب شده‌اند و در نمایشگاه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی بنیاد را به عنوان یکی از نمایندگان روس معرفی می‌کنند. 

در ادامه دکتر طبایی رییس انتشارات صدرا به موضوع پخش آثار بنیاد اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون شما می‌توانید در سراسر روسیه به سادگی به آثار بنیاد  دسترسی داشته باشید و آن‌ها را تهیه کنید. طبایی همچنین به همکاری بنیاد با ناشران صاحب نام روس و مراکز پخش اشاره کرد و دستاوردهای انتشارات صدرا در این زمینه‌ها را برشمرد. 

بخش آموزش و برگزاری دوره‌های حضوری، آنلاین و آفلاین و تولید مستندهای علمی و موفقیت‌های کسب شده در این زمینه محور دیگری بود که در این نشست مطرح شد و اساتید و دانشجویان دانشگاه باقرالعلوم(ع) از نزدیک در جریان جزئیات آن قرار گرفتند. در این دیدار صمیمی اساتید و دانشجویان دانشگاه باقرالعلوم(ع) به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و پرسش‌های خود را در زمینه‌های مختلف فعالیت‌های بنیاد مطرح نمودند.

لازم به ذکر است در این دیدار زمینه‌های همکاری بنیاد ابن سینا و دانشگاه باقرالعلوم(ع) در زمینه‌های مختلف از جمله برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری و آنلاین مورد بررسی قرار گرفت و ظرفیت‌های طرفین مطرح گردید و بنا شد جلساتی در این راستا برگزار شود و این موضوعات عملیاتی شود.


 
 
امتیاز دهی
 
 

فصلنامهعلوم سیاسی فصلنامهتاریخ اسلام فصلنامهآیین حکمت فصلنامهفرهنگ پژوهش
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دانشگاه باقرالعلوم (عليه السلام)
مجری سایت : شرکت سیگما