728 x 90

معارفه و تکریم معاون منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه باقرالعلوم(ع) و مؤسسه آموزش عالی امام رضا(ع)

مراسم معارفه و تکریم معاون منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه باقرالعلوم(ع) و مؤسسه آموزش عالی امام رضا(ع) برگزار گردید.


مراسم معارفه و تکریم معاون منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه باقرالعلوم(ع) و مؤسسه آموزش عالی امام رضا(ع) برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام مراسم معارفه و تکریم معاون منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه باقرالعلوم(ع) و مؤسسه آموزش عالی امام رضا(ع) برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور رئیس دانشگاه، معاونین و مدیران دفتر تبلیغات اسلامی و دانشگاه باقرالعلوم برگزار گردید، حجت الاسلام والمسلمین مریجی، رئیس دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام، ضمن گرامیداشت هفته دولت، با اشاره به حدیثی از امام حسن مجتبی علیه السلام، دقت در انجام کار و خوش خلقی با ارباب رجوع را یکی از صفات لازم برای هر کارمندی جهت موفقیت در امور دانست  و افزود؛ خدمت رسانی به اهل علم و پژوهش یکی از توفیقات الهی است که نصیب ما در این مجموعه آموزشی و پژوهشی گردید.
عضو هیئت علمی دانشگاه باقرالعلوم(علیه السلام) دراین مراسم ضمن معارفه آقای علیرضا عالمی، از خصوصیات بارز ایشان به تعهد و تجربه ارزشمند مدیریتی اشاره کرد و افزود ان شاءالله با همفکری و همدلی همه همکاران، زمینه فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی بیش از پیش فراهم گردد.
حجت الاسلام والمسلمین مریجی درپایان ضمن تبریک افتخار بازنشستگی به آقای احمد احسانی، از زحمات بی دریغ ایشان در طول سی سال خدمت در دفتر تبلیغات و دانشگاه باقرالعلوم علیه السلام قدردانی کرد.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
فصلنامهعلوم سیاسی فصلنامهتاریخ اسلام فصلنامهآیین حکمت فصلنامهفرهنگ پژوهش
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

دانشگاه باقرالعلوم (عليه السلام)
مجری سایت : شرکت سیگما